Dentaren gel 22g

Dentaren podporuje hojenie v ústnej dutine psov a mačiek.

Môžeme doručiť do:
28.10.2021
Skladom
€10,20

Gél Dentaren podporuje hojenie v ústnej dutine psov a mačiek. Je ideálnym doplnkom liečby všetkých drobných poranení na slizniciach papule psov a mačiek (i ďalších zvierat), vrátane ošetrenie po odstránení zubného kameňa alebo po trhanie zubov.

Dentaren gél po aplikácii vytvorí ochranný film, ktorý v rane udržuje aktívne látky a urýchľuje hojenie. Súčasne zamedzuje rozvoju mikrobiálnej infekcie. Film tiež bráni bolestivému dráždeniu a zviera sa tak môže bez bolesti nažrať, alebo vyspať.

Dentaren sa najčastejšie používa po chirurgickom zákroku (vytrhnutie zuba, odstránenie zubného kameňa ...), pri drobných poranení v papuli (žuvanie ostrých predmetov ..), alebo pri pohryznutí a popáleninách.

Dentaren aplikujte priamo na poranené ďasná psa alebo mačky v tenkej vrstve. Gél aplikujte na ranu 2x - 3x denne do úplného zahojenia.

ÚČINNÉ LÁTKY:
kyselina hayluronová - vytvára gélovú formu, ktorá priľne v mieste poranenia a svojimi unikátnymi vlastnosťami zabezpečuje vhodné prostredie pre hojenie rany.

oktenidin - pôsobí ako antiseptikum proti celej mikrobiálnej infekcii, pre psov je úplne netoxický, má rýchly nástup účinku aj pri veľmi nízkej koncentrácii.