• Geloren - kĺbová výživa, ktorá funguje + nad 100 Euro doprava zadarmo
 • Chutné želatínové tablety s maximom účinných látok. Preukázateľne zlepšujú stav kĺbov koní, znižujú bolestivosť a zmierňujú zápaly ...

  GelorenHA je kĺbová výživa pre kone bez škodlivých éčiek a umelých farbív. Želatínové tablety preukázateľne zlepšujú stav kĺbov koní, znižujú bolestivosť a zmierňujú zápaly. Vďaka svojmu účinku sa obľuba Gelorenu silne rozšírila.

  GelorenHA dávkovanie

  Pre 500 kg koňa je odporúčaná dávka 180 mg kyseliny hyalurónovej, teda 3 kocky denne. Ideálna dávka hlavnej účinnej látky kyseliny hyaluronovej pre 100 kg koníka by bola 60 mg, to odpovedá 1 kocke a jedno balenie 90 kociek teda môže s pauzou vystačiť až na päť mesiacov kúry.

  vyziva-kloubu-pro-kone-slozeni

  Balenie obsahuje 3 vrecká po 30 tabletách (celkom teda 90 tabliet). Geloren sa užíva 3 mesiace, následne sa na 2 mesiace vysadí. Nebojte, účinok pretrváva. Úľava sa objavuje už po 2 týždňoch užívania, naplno sa prejaví zhruba po mesiaci.

  Podľa skúseností chovateľov je GelorenHA skutočne účinný pri artróze, kĺbových problémoch, bolestivosti kĺbov aj artritíde koní a iných cicavcov. Ide o špičkovú, prírodnú a bezpečnú kĺbovú výživu.

  Komfortne sa podáva, má presné dávkovanie a sladké kocky koňom dobre chutí. Preto si Geloren chovatelia navzájom odporúčajú.

  • Cena:
  • (–14 %)
   €54
 • SK visna