Projekt geloren.sk presúvame na www.zoofix.cz

Geloren ACTIVE 400g – pomaranč

Geloren Active je doplnok stravy na kĺby v podobe želé tabliet s vysokým obsahom vyživujúcich látok a s príchuťou červeného pomaranča.

Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Momentálne nedostupné
€19,98
Geloren active
Novinka

 

Geloren Active želé pre zdravé kĺby (90 tabliet) – doplnok stravy s pomarančovou príchuťou

Geloren vyvinuli českí vedci a lekári tak, aby mal ideálne zloženie vytvorené na mieru cieľovej skupine. Vďaka tomu má vyvážený pomer jednotlivých surovín v optimálnom množstve. Geloren obsahuje najvhodnejšie varianty surovín v ich najvyššej kvalite, čo zaisťuje vstrebateľnosť, bezpečnosť a výživovú schopnosť produktu. Každá vyrobená šarža je navyše prísne kontrolovaná a testovaná.

  • Pre osoby s vyšším zaťažením kĺbov (športovci, osoby vo fyzicky náročných profesiách, seniori)
  • Vysoké množstvo kyseliny hyalurónovej, chondroitín sulfátu, hydrolyzovaného kolagénu, želatíny a vitamínu C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu potrebného pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek.

Starajte sa o svoje kĺby, väzy a šľachy!

Vďaka príjemnej chuti Gelorenu Active si ani neuvedomíte, že ste na správnej ceste k zdravým kĺbom. Konzumovať Geloren je za odmenu, ktorú si po namáhavom dni zaslúžite.

Sila kyseliny hyalurónovej

Kyselina hyalurónová je organická látka prirodzene sa nachádzajúca v ľudskom tele. Je súčasťou medzibunkovej hmoty a vo zvýšenej miere ju nájdeme práve v kĺboch, najmä potom v chrupavke. V podobe kĺbovej tekutiny zabezpečuje lubrikáciu kĺbových plôch a znižuje nepríjemné trenie. Kyselina hyalurónová je podstatnou zložkou kĺbovej výživy.

Originálna forma tablet

Geloren využíva jedinečné výhody originálne želatínové formy. Tablety sa vďaka tomu ľahšie konzumujú, majú príjemnú príchuť a obsahujú vysoké množstvo želatíny, ktorá v organizme funguje ako dôležitý zdroj kolagénu.

Odporúčané dávkovanie:

Užívajte 3 želé tablety denne po dobu aspoň 3 mesiacov. Odporúčame opakovať 3x ročne. V prípade potreby je možné užívať trvalo. Doplnok stravy nenahrádza pestrú stravu.

Davkovani-active

Hlavné zložky - obsah v dennej dávke:

1400 mg želatíny
550 mg hydrolyzovaného kolagénu
280 mg chondroitin sulfátu
80 mg vitamínu C (100 % referenčnej hodnoty príjmu)
60 mg kyseliny hyalurónovej

Zloženie:

Glukózo-fruktózový sirup, cukor, voda, želatína, hydrolyzát kolagénu, kyselina citrónová, chondroitin sulfát, kyselina askorbová, kyselina hyalurónová, aróma (pomaranč), farbivo (E160e). Povrchová úprava želé kociek proti zlepovaniu (kokosový olej, repkový olej a karnaubský vosk)

Balenie vystačí na 30 dní užívania

Upozornenie: Výrobok nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy

Späť do obchodu